Hakkımızda

Ugi Bilişim 2016 yılında İstanbul Büyükçekmecede faaliyete başlamıştır.Geçen bu süre içerisinde bir çok projeye imzamızı attık ve sizlerle birlikte büyümeye başladık.Ugi bilişim 2016 yılında kurucularımız Murat KILIÇARSLAN ve Mücahit BAYRAM ile bu yolculuğa başladılar. Her geçen gün büyüyen ugi bilişim şu an 4 yazılımcı 4 seo uzmanı 2 pazarlama uzmanı 6 stajer ile güçlü bir ekip oluşturmuştur.3 Ayrı yerde şubesi bulunan Ugi bilişim Kadıköy ve Tokat ilimizde hizmet vermeye devam etmektedir.

S.S.S UGI BİLİSİM

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bize markanızın hikayesini anlatın! Hizmet kapsamınız, sloganınız ya da logonuz, markanızın sahip olduğu her şey değildir. Bize bunların yanında hikayeleriniz ve üslubunuz da gerek! Gücünüzü, özgün ve markanızın kendine has stilini yansıtan güçlü bir web tasarımıyla sektöre tanıtın.

10 yılı aşkın deneyimi ile yalnızca grafik tasarımcıları değil, UX, SEO ve dijital pazarlama uzmanlarını da bünyesinde barındıran Ugi Bilişim, mükemmel için çalışır. Arka yüz geliştirme sitenizin performansını da yakından etkiler. Performans, sitenizin hem kullanıcının hem de arama motorlarının gözünde daha güçlü bir profile sahip olması anlamına gelir.

Ugi Bilişim olarak bizler, markaların güçlenme ve gücünü güçlü bir web sitesi ile ifade etme maceralarında her zaman buradayız! Talepleriniz mi var? Mutlaka bizimle iletişime geçin! Alanında uzman tasarım ve pazarlama ekibi, sonuçları kusursuz hale getirmek için sizlere destek sağlamaya her zaman hazır.

Bu soruyu yanıtlamayı çok seviyoruz! Ugi Bilişim, markanızın kurumsal dijital kimliğini oluşturma aşamalarının her birinde gerçek profesyonellerle muhatap olmanızı sağlar. Güven, alan hakimiyeti, profesyonel güç ve her zaman güçlü sonuçlar. Bizi biz yapan değerlerin en büyüğünü, markanızı memnun etmek oluşturuyor. Bu yüzden bizim için her yeni web tasarım süreci, yeni bir hikaye ile tanıştığımız dinamik bir süreç.

Biz Kimiz

2018 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye’ye yazılım hizmeti sunan Ugibilisim.com, mobil uyumlu yazılımlar, normal paketler ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap veriyor

Çalışma Prensibimiz

Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden olan yazılım sektöründe profesyonel hizmeti ile firmaların hayallerindeki web sitelerini kuran Ugibilisim.com, uzman kadrosu, hızlı hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile ilk tercihler arasında yer almaya devam ediyor.

Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir.

Müşterilerimiz Bizi Seviyor

Çalıştığımız Müşterilerimiz iyi dileklerini paylaştıkça mutlu oluyoruz

Ugi Bilişim Olarak Yaptığımız Her İşi Pozitif Bakış Açımızla Değerlendiririz,Kolay Vazgeçmeyiz İşimizi En Doğru Şekilde Yaparız

© Ugi Bilişim– Copyright © 2021 Medya Basın Yayın ve Reklam Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.

Ugi'yi Ara